Návštěvy stanice pro veřejnost

 

Záchranná stanice je pro návštěvníky uzavřena!

 

Z důvodu současné situace ohledně pandemie bohužel nemůžeme přijímat návštěvníky.

 

Vážení návštěvníci, děkujeme, že dodržujete všechna platná bezpečnostní pravidla chování na veřejnosti a jste ohleduplní k ostatním.

 

Důležitou součástí našich aktivit v ekologické výchově a osvětě jsou prohlídky záchranné stanice pro veřejnost. Prohlídky jsou obvykle s průvodcem, který prohlídku doplní nejen o příběh konkrétního živočicha, ale  přiblíží i aktuální problematiku ohrožení a ochrany jednotlivých druhů naší fauny.

Prohlídky stanice s výkladem průvodce zajišťujeme od začátku května do konce září (návštěvní sezona) a to každý den v 13:00. Na prohlídku s průvodcem se můžete těšit i v časech 10:00 a 15:00, ale pouze v případě, že se v tyto časy sejde více jak 6 návštěvníků (v případě menší účasti si návštěvníci prohlídkový okruh mohou projít sami). V měsících květen, červen a září budou víkendové prohlídky s průvodcem pouze v tento čas 13:00. Prohlídky mimo tuto dobu a nebo větších skupin (školní zájezdy, letní tábory) je dobré vždy domluvit předem telefonicky. Prohlídky mimo návštěvní sezonu jsou možné, ale vždy po předchozí domluvě. Na prohlídkovém okruhu se budete moci seznámit s většinou u nás žijících druhů dravců a sov, některými zástupci pěvců a vodních ptáků. Ze savců u nás můžete vidět například norka evropského, vydru říční, lišku obecnou nebo kunu skalní.

Vstupné do stanice:    
1 osoba 70,- Kč  
*snížené vstupné 50,- Kč  
děti do 3 let zdarma  

               

* - snížené vstupné mohou využít pouze osoby mladší 15 let, osoby starší 65 let a ZTP

 

verejnost 01

Kontakt pro bližší informace a objednávky zde.

 

Bližší informace
a objednávky:

Stanice Pavlov o.p.s.,
stanicepavlov@seznam.cz,
tel. 734 309 798

ico adopceico dmsico nalezeneico video